CAR SHOW – Manufaktura Łódź 2014

CAR SHOW – Manufaktura Łódź 2014

Car Show to impreza motoryzacyjna organizowana od kilku lat w Manufakturze Łódź. Co roku eventowi przyświeca inny motyw przewodni. Tej wiosny, było to bezpieczeństwo. Dzięki ciekawemu programowi, każdy miłośnik samochodów mógł znaleźć tu coś dla siebie – luksusowe limuzyny, nowości, auta zabytkowe lub eko-modele.

Impreza odbyła się w ostatni weekend kwietnia tj. 25-27. Była to już siódma edycja, a upłynęła pod znakiem bezpieczeństwa i ekonomicznej jazdy.  Organizatorzy uświetnili CAR SHOW dodatkowymi atrakcjami. Towarzyszącym wydarzeniem eventu było bezpieczne miasteczko, w którym znajdowały się symulatory jazdy samochodów osobowych, ciężarowych, jak również wyścigowych. Nie zabrało także symulatorów dachowania. Każdy odwiedzający miasteczko mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa drogowego, wziąć udział w konkursach oraz obejrzeć specjalnie przygotowane pokazy.

Czym jeszcze zaskoczył uczestników CAR SHOW? Można było podziwiać samochody najszybsze, najbardziej prestiżowe oraz te, które na rynku motoryzacyjnym dopiero debiutują. Prócz nowości,  było mnóstwo ciekawostek technicznych, samochodów ekologicznych i stacji ładowania elektrycznego.

Tradycyjnie -nie zabrakło też praktyki! Pod okiem instruktora, każdy kierowca mógł sprawdzić swoje umiejętności na torze off-road Autotrapera.

W sobotę wydarzenie dodatkowo uświetnił zjazd motocyklistów, natomiast w niedzielę na rynku można było podziwiać zabytkowe samochody –  od rocznika 1923 do pojazdów z czasów PRL.

Na brak rozrywek nie mogli narzekać nawet najmłodsi. Dla nich przygotowane zostało miasteczko ruchu drogowego, a także liczne konkursy wiedzy o bezpieczeństwie drogowym.

Tak minęło Car Show 2014. Pozostaje czekać na to, co przyniesie kolejna edycja!

Kategorie: Aktualności

O autorze

JK

Na łamach bloga Samochodowo.com.pl hobbystycznie pisze na temat szeroko pojętej motoryzacji, nowinek z rynku oraz udziela porada początkującym kierowcom w zakresie obowiązujących praw ruchu drogowego.

Komentarze

  1. TomaszW
    TomaszW 5 sierpnia, 2014, 12:40

    Byłem, widziałem, polecam!

Only registered users can comment.