Kalkulator rat kredytu samochodowego pomoże ci wyliczyć miesięczną składkę!

Kalkulator rat kredytu samochodowego pomoże ci wyliczyć miesięczną składkę!

Zastanawiasz się nad kupnem nowego auta, ale nie wiesz, jaka wysokość raty będzie dla ciebie optymalna? Kalkulator rat kredytu samochodowego pomoże ci zrobić kalkulacje, dzięki którym poznasz wiele opcji i wybierzesz tę, która najbardziej pasuje do twojego portfela.

Kalkulator rat kredytu samochodowego to sprawdzony pomocnik

Zakup nowego samochodu wiąże się z podjęciem zobowiązania finansowego. Do wyboru masz płatność gotówką lub kredyt, za pomocą którego spłacisz należność za pojazd w ratach. Zastanów się na spokojnie, jaka wysokość raty najbardziej odpowiada twojemu budżetowi i wybierz taką, która idealnie dopasuje się do twoich potrzeb i możliwości. Kalkulator rat kredytu samochodowego pozwoli ci na sprawdzenie kilku, a nawet kilkunastu ofert.

Zakup nowego samochodu a ubezpieczenie samochodowe

Po zakupie nowego auta na pewno będziesz chciał, aby służyło ci ono długo, pewnie i bezpiecznie. Choć nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego na drodze, to możesz zaopatrzyć się w komfortowe pakiety ubezpieczeń. W razie kolizji lub wypadku pomogą ci one uzyskać odszkodowanie na pokrycie strat finansowych. Jeśli zdecydujesz się na model Volkswagena, Škody, Audi, SEAT-a lub Porsche, a wraz z samochodem wykupisz jego ubezpieczenie, to uzyskasz szereg korzyści. Zaliczą się do nich poniższe udogodnienia.

  • W razie zaistniałej szkody, ewentualne naprawy będą wykonane tylko z użyciem nowych i oryginalnych części.
  • Stawka ubezpieczenia będzie promocyjna, dopasowana do modelu auta, które wybrałeś. Aby dowiedzieć się wszystkiego o stawkach i warunkach umowy, koniecznie przeczytaj OWU – ogólne warunki umowy.
  • Maksymalnie wysokie zniżki na ubezpieczenie po trzecim roku bezszkodowej jazdy.
  • Kompleksowa obsługa w serwisach i salonach na terenie całego kraju.
  • Dogodna likwidacja szkód u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy).
  • Możliwość dołączenia składki ubezpieczeniowej do rat spłacanego kredytu.

Ochrona prawna to dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne

„Ochrona prawna” to ubezpieczenie, które pokrywa m.in. koszty i opłaty sądowe, wynagrodzenia dla adwokata czy notariusza. Ponadto zapewnia wsparcie, gdy:

  • bezskutecznie domagasz się wypłacenia odszkodowania od zakładu ubezpieczeń, który ubezpieczał sprawcę wypadku,
  • chcesz uzyskać odszkodowanie za straty poniesione ze względu na zły stan nawierzchni, a nie wiesz kto takie odszkodowanie ma wypłacić.
Kategorie: Kredyt

O autorze

JK

Na łamach bloga Samochodowo.com.pl hobbystycznie pisze na temat szeroko pojętej motoryzacji, nowinek z rynku oraz udziela porada początkującym kierowcom w zakresie obowiązujących praw ruchu drogowego.

Skomentuj

Only registered users can comment.