Kredyt samochodowy, oprocentowanie i inne wyliczenia spędzają Ci sen z powiek? Skorzystaj z kalkulatora kredytowego!

Jaki kredyt samochodowy, oprocentowanie wybrać?Wybór odpowiedniego modelu auta, kredyt samochodowy, oprocentowanie kredytu spędzają Ci sen z powiek? Volkswagen Financial Services ma do zaoferowania pomocny kalkulator kredytowy, który pomoże Ci w dopasowaniu odpowiedniej opcji finansowania!

Kredyt samochodowy, oprocentowanie i kalkulator kredytu

Wybór odpowiedniego modelu samochodu to nie lada wyzwanie, gdyż powinien być on bezpieczny, wygodny i funkcjonalny. Jeśli wybór modelu masz już za sobą, to sprawdź, jak szybko obliczyć kredyt samochodowy! Oprocentowanie kredytu, czas jego trwania i ilość rat nie będą trudne do wyliczenia, jeśli skorzystasz z pomocnego narzędzia. Kalkulator rat Kredytu EasyDrive dostępny na stronie Volkswagen Financial Services składa się z naprawdę pomocnych rubryk. Co one zawierają?

Z tego składa się kalkulator kredytu EasyDrive

To pomocne narzędzie składa się z następujących rubryk:

  • liczby rat kredytu,
  • wysokość wkładu własnego,
  • sumy rocznego limitu kilometrów.

Każdy z tych parametrów możesz zmieniać, co w efekcie daje różne konfiguracje w obliczeniach miesięcznej raty.

Liczba rat kredytu

Kredyt samochodowy możesz spłacać w 24, 36 lub 48 ratach. Oznacza to wzięcie kredytu odpowiednio na: dwa, trzy lub cztery lata. Opcja ta pozwala dobrze zaplanować wydawany na samochód budżet.

Wysokość wkładu własnego

Ten parametr przewiduje 30% wartości samochodu jako maksymalny próg wpłaty własnej. Jeśli chcesz wpłacić niższą kwotę, jako wpłatę własną, to na kalkulatorze możesz ją obniżać co 5%, aż dojdziesz do zera. Tak, przy tym kredycie możesz całkowicie pominąć wkład własny i spłacać całą sumę kredytu w ratach.

Roczny limit kilometrów

Ustawienie różnych parametrów w rocznym limicie kilometrów będzie pomocne dla tych, którzy rocznie przejeżdżają sporo kilometrów. W tym parametrze suwak możesz ustawiać na widełkach 20, 30 lub 40 tys km.

Na co jeszcze możesz liczyć decydując się na kredyt?

Kredyt samochodowy otrzymasz już w salonie dealerskim. Do tego masz zagwarantowane minimum niezbędnych formalności, atrakcyjne oprocentowanie, a także pakiet ubezpieczeniowy w atrakcyjnej cenie. Do tego możesz mieć pewność, że decyzja kredytowa zostanie przyznana w bardzo krótkim czasie!

 

Kategorie: Kredyt

O autorze

JK

Na łamach bloga Samochodowo.com.pl hobbystycznie pisze na temat szeroko pojętej motoryzacji, nowinek z rynku oraz udziela porada początkującym kierowcom w zakresie obowiązujących praw ruchu drogowego.

Skomentuj

Only registered users can comment.