Planujesz ubezpieczenie nowego auta w leasingu? Skorzystaj z ubezpieczenia wartości fakturowej RTI!

Planujesz ubezpieczenie nowego auta w leasingu? Skorzystaj z ubezpieczenia wartości fakturowej RTI!

Zakup samochodu wiąże się z przeprowadzeniem wielu kalkulacji, w tym tej, dotyczącej ubezpieczenia nowego auta. Aby zapewnić sobie maksymalny komfort w razie kradzieży lub zniszczenia samochodu, rozważ wykupienie ubezpieczenia RTI. Takie ubezpieczenie nowego auta jest dostępne w Volkswagen Financial Services.

Wzbogać ubezpieczenie nowego samochodu o ubezpieczenie RTI!

Dlaczego ubezpieczenie RTI jest ważne, gdy decydujesz się na ubezpieczenie swojego samochodu? RTI to ubezpieczenie 100% wartości fakturowej samochodu w razie kradzieży lub zniszczenia. Oznacza to, że dzięki temu ubezpieczeniu, a także ubezpieczeniu AC odzyskasz całość kwoty, którą wart był pojazd w dniu jego zakupu. Ponadto, ubezpieczenie nowego auta możesz poukładać z różnych pakietów dodatkowych – zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami, aby zapewnić sobie jak najlepszą ochronę.

Zwrot kosztów za wynajęcie auta zastępczego po wystąpieniu kradzieży lub szkody całkowitej

Jeśli spotka Cię szkoda kradzieżowa lub całkowita, po którym to zdarzeniu zawrzesz nową umowę kredytową lub leasingową w VW Bank/VW Leasing, to ubezpieczenie RTI umożliwia Ci otrzymanie zwrotu kosztów najmu za auto zastępcze. Zwrot obejmuje najem do 35 dni, a jego łączny koszt może wynieść 5250 zł (150 zł brutto dziennie).

Okres trwania ubezpieczenia RTI

Możesz wybrać dwa warianty umowy leasingowej z działającym ubezpieczeniem RTI. Pierwszy z nich obejmuje okres dwóch, a drugi trzech lat. Wszystko jest zawarte w OWU, czyli Ogólnych Warunkach Umowy, które warto dokładnie przeczytać, aby dowiedzieć się wszystkiego o szczegółach ubezpieczenia.

Obowiązkowe i dodatkowe ubezpieczenia auta

Zakup samochodu łączy się z wykupieniem obowiązkowego ubezpieczenia OC, czyli ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. OC zapewnia ubezpieczenie w przypadku, w którym wyrządzisz komuś szkodę w następstwie czynu niedozwolonego.

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC dostępne są również dostępne inne polisy, np. AC, czyli autocasco, które chroni pojazdy mechaniczne w zakresie zniszczenia lub utraty; NNW (ubezpieczenie od następstwa nieszczęśliwych wypadków) i assistance. Ubezpieczenie NNW obejmuje ochroną życie i zdrowie człowieka, który ucierpiał wskutek nieszczęśliwego wypadku. Assistance gwarantuje ubezpieczonemu szeroką pomoc w różnych zakresach, które są wyznaczone w danym ubezpieczeniu. Może obejmować zarówno obszar informacyjny, medyczny czy transportowy.

Kategorie: Ubezpieczenia

O autorze

JK

Na łamach bloga Samochodowo.com.pl hobbystycznie pisze na temat szeroko pojętej motoryzacji, nowinek z rynku oraz udziela porada początkującym kierowcom w zakresie obowiązujących praw ruchu drogowego.

Skomentuj

Only registered users can comment.