Wybierz optymalne ubezpieczenie dla nowego samochodu i spłacaj je w ratach!

Chcesz kupić nowy samochód i zapewnić sobie profesjonalną obsługę i gwarancję bezpieczeństwa? Wybierz korzystne ubezpieczenie dla nowego samochodu i dostosuj je do swoich potrzeb. Volkswagen Financial Services oferuje szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych i spłatę rozłożoną na raty.

Jakie podstawowe ubezpieczenia dla nowego samochodu możesz wybrać?

Komponowanie pakietów ubezpieczeniowych dla swojego auta zacznij od opcji podstawowej i obowiązkowej, czyli ubezpieczenia OC (odpowiedzialność cywilna). To ubezpieczenie pozwala na pokrycie kosztów szkody powstałej w wyniku ruchu pojazdu. Do obowiązkowego OC warto dobrać podstawowe, ale już dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne. Do takich ubezpieczeń wliczają się:

  • autocasco (AC) – czyli ubezpieczenie pojazdu i jego wyposażenia od uszkodzenia, utraty lub kradzieży,
  • NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) – jest to ubezpieczenie kierowcy i jadących z nim pasażerów,
  • assistance – ubezpieczenie, które w razie wypadku zapewnia udzielenie pomocy technicznej, medycznej, informacyjnej.

Ubezpieczenie dla nowego samochodu możesz również wzbogacić o inne, dodatkowe opcje. Każdą z nich (również ubezpieczenia z wersji podstawowej) możesz ustalić wedle własnych preferencji, co przełoży się na zakres ochrony i wysokość opłacanej kwoty.

Dodatkowe ubezpieczenia, które możesz dobrać do swojego pakietu

Jedną z dodatkowych opcji jest możliwość ubezpieczenia rzeczy, z których często korzystasz i są dla Ciebie ważne. Możesz ubezpieczyć np. szyby, dziecięcy fotelik, bagaż lub utratę zniżek. Poza tym, możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie autocasco – Równa Droga (Allianz), które gwarantuje naprawę uszkodzeń, które powstaną podczas jazdy na złej nawierzchni. Ubezpieczenie to spowoduje, że nie utracisz swoich zniżek na AC. Ponadto w opcjach dodatkowych możesz zdecydować się na ubezpieczenie, które zagwarantuje Ci brak zwyżek na określony rodzaj uszkodzeń w czasie trwania ubezpieczenia.

Ubezpieczenie samochodu rozłóż nawet na 12 rat!

Za ubezpieczenie dla nowego samochodu nie musisz płacić od razu. Składkę możesz rozłożyć na 2, 3 lub 12 rat, w zależności od tego, która z opcji najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Jedynym dodatkowym kosztem, który poniesiesz będzie prowizja bankowa, która wyniesie 10%. Jeśli jednak rozłożysz opłaty za ubezpieczenie na raty, to zyskasz dodatkowy rabat w postaci 10% zniżki na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Allianz – które zaoferuje Volkswagen Financial Services.

Kategorie: Ubezpieczenia

O autorze

JK

Na łamach bloga Samochodowo.com.pl hobbystycznie pisze na temat szeroko pojętej motoryzacji, nowinek z rynku oraz udziela porada początkującym kierowcom w zakresie obowiązujących praw ruchu drogowego.

Skomentuj

Only registered users can comment.